Показали, як готують до роботи новий садок поблизу Луцька

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Показали, як готують до роботи новий садок поблизу Луцька
image
Оля Коновалова / 13.08.2021 / 0 Коментарів

Поки збираються необхідні документи для отримання ліцензії на провадження освітньої діяльності у новозбудованому дитсадку села Крупа, вирішили перевірити, як колектив готується до початку роботи виховного закладу.

Про це повідомив заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько.

"Разом із начальницею Відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільради Жанною Скороход оглянули кімнати, у яких планують розмістити перші групи дітлахів", - написав Валентин Приходько.

Він зазначив, що паркет, який деформувався у спальній кімнаті, представники підрядника вже замінили.

Нині працівниці дитсадка приводять до ладу територію дитячих майданчиків, де виполюють бур’ян, підживлюють дерева та кущі, які від браку вологи та, ймовірно, обробки полів гербіцидами по сусідству, почали всихати. 

У кімнатах розставляють меблі, у спальнях – ліжечка.

Придбали нову постіль, рушники, посуд, різноманітні засоби для прибирання, адже згідно з нормами, у кожній групі вони мають бути свої, окремого кольору.

У садку передбачена пральня, у яку придбали меблі, швейну машинку для дрібного ремонту та спеціальну техніку для прання та прасування.

Кілька кімнат виділили для медпункту, у який є окремий вхід з вулиці та ізолятор із двома ліжечками та великим вікном між кабінетами для спостереження за недужими.

Для їдальні придбали кілька холодильників, у яких окремо зберігатимуть м'ясо, рибу та інші продукти, морозильну камеру, електрокартоплечистку, м’ясорубку, кухонний комбайн.

Усе це має бути, згідно з санітарними нормами, у кожному сучасному навчальному закладі.

Садочок - у передчутті та готується прийняти гамірних малюків вже у вересні.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *