Поруч з обваленим мостом на трасі Львів-Луцьк зводять тимчасову переправу

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Поруч з обваленим мостом на трасі Львів-Луцьк зводять тимчасову переправу
image
/ 22.05.2021 / 0 Коментарів

У Львівській області на автомобільній дорозі Н-17 поблизу села Гайок мостобудівники вже зробили земляний насип та влаштували під'їзди до тимчасового мосту. По це повідомляє Укравтодор на своїй сторінці у Facebook

Наступним етапом стане зведення тимчасової переправи зі збірних металевих конструкцій. Плануємо стартувати вже на наступному тижні.

Локація на карті: bit.ly/bug_bridge

Нагадаємо, 3 травня обвалилася секція аварійного 61-річного мосту на маршруті Н-17 Львів – Радехів – Луцьк. Штучна споруда була побудована у 1961 році і відтоді жодного разу капітально не ремонтувалася.

Через руйнування старого мосту через Західний Буг рух транспорту організовано в об'їзд. Пішоходи можуть скористатися переходом.

Торік міст через Західний Буг було включено до списку Національної програми відновлення мостів – реконструкція переходу була запланована на цей рік. Роботи плануємо розпочати у найближчі місяці.

Міст

Проєкт реконструкції мосту було представлено техраді Укравтодору та секції 5 ДерждорНДІ. Учора стартувала експертиза. Після позитивного висновку буде оперативно визначено підрядника й у максимально короткі терміни розпочнуться будівельні роботи. 

Торік трапилася аналогічна ситуація і з мостом через річку Чортомлик у Дніпропетровській області. Після обвалу оперативно було влаштовано понтонну переправу. За 7 місяців міст було повністю відновлено. Аналогічно буде реконструйовано переправу через Західний Буг: оперативно та якісно.  

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *