Романюк Назар: Евакуаційні маршрути на Волині забезпечені транспортом. ВІДЕО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Романюк Назар: Евакуаційні маршрути на Волині забезпечені транспортом. ВІДЕО
image
Наш Інсайдер / 20.10.2022 / 0 Коментарів

На Волині провели навчання з плану евакуації населення в разі атаки на область.

За словами посадовця обласної військової адміністрації Романюка Назара, навчання відбулися за планом, а евакуаційні маршрути повністю забезпечені транспортом.

"Волиняни можуть бути спокійні і впевнені в тому, що евауація буде здійснена максимально швидко та ефективно", - повідомив він.

Як повідомили в ОВА, днями рятувальники разом із представниками цивільного захисту населення Волині провели навчання з евакуації населення у разі виникнення надзвичайної ситуації радіаційного або ядерного характеру. Під час навчання відпрацювали дії з оповіщення населення рятувальниками, поліцією та органами влад. Також напрацювали порядок евакуації населення спеціальним транспортом, в тому числі дітей і людей з особливими потребами.

Так, жителям громади роз’яснювали порядок їх дій на випадок радіаційного забруднення.

Крім того, на місці розгорнули пункт санітарної обробки населення і окремий пункт санітарної обробки техніки, пункт радіаційного контролю ДПРЧ-13 смт Маневичі та аварійно-рятувального загону спецпризначення, мобільний пункт управління мобільно-оперативної групи ГУ ДСНС області.

Нагадаємо, Романюк Назар розповів, як працюватиме електронна черга на кордоні — «Е-черга».

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *