Начальник ОВА Іван Рудницький цього тижня відвідав Олицьку та Цуманську територіальні громади.
Про це очільник області повідомив у Facebook.
В Олицькій територіальній громаді говорили про стан доріг та пасажирських перевезень. Звучали скарги на відрізки доріг с.Одеради до с.Хром’яків, до с. Мощаниця та на відсутність рейсів або незадовільні перевезення «Луцьк-Жорнище», «Луцьк-Личани». Як зауважив голова ОВА, всі звернення взяли в роботу.
«Волинська ОВА вже розпочала роботу із перевізниками, аби вони обслуговували й не зовсім рентабельні для них маршрути. Щодо поганого стану доріг, то частково також працюємо над цим, адже основний пріоритет спрямування коштів – це підтримки сил безпеки та оборони. Однак, спільно із територіальними громадами маємо плани найкритичніші відрізки таки відремонтувати, але які саме – це визначає голова громади і подає на ОДА», - зазначив Іван Рудницький.
Були в Олицькій громаді й питання обліку житла для внутрішньо переміщених осіб та придбання за програмою «єОселя». Прохали і про допомогу у встановленні світлофору на дорозі «Луцьк-Рівне» для безпечного переходу дітей. Також говорили й про ветеранську політику, а зокрема про допомогу у пошуку зниклих безвісти. Тож очільник області розповів як в області працюють, аби підтримати кожну із категорій громадян, які постраждали через російську агресію.
У Цуманській територіальній громаді теж є багато проблем із перевезеннями та дорогами. Зокрема, немає маршрутів до Знамирівки та Скреготівки. Тому це питання взяли до уваги. Зі свого боку керівниця санаторію «Пролісок» прохала про ремонт дороги до закладу, де часто проходять оздоровлення ветерани.
«До слова, місцевий ветеран війни порушив питання оздоровлення. Тож відразу повідомив, що в обласному бюджеті цьогоріч передбачили кошти на оздоровлення військовослужбовців та членів їхніх сімей. Важливо, у разі потреби і попиту на це – сума буде збільшена», - наголосив Іван Рудницький.
Служба у справах дітей Цуманської громади також клопотала про можливість оздоровлення місцевих дітей на Закарпатті в «Артеку». Вивчимо це питання та допоможемо за можливості.
Жителі с.Грем’яче розповіли, що вкрай необхідна новий навчальний заклад, адже понад 150 дітей навчаються у старій школі, яка давно не відповідає сучасним освітнім нормам.
«Однак, збудувати нову школу обласному бюджету не під силу, тож порадив для початку виготовити проєктно-кошторисну документацію і подати заявку на державне фінансування. Волинська ОВА в такому разі підтримає співфінансуванням», - наголосив Рудницький.
Коментарів немає
Залишити коментар