Палиця двічі виїжджав за кордон під час воєнного стану, – журналіст Ткач

image
Наш Інсайдер / 19.10.2022 / 0 Коментарів

Починаючи з 24 лютого, коли росія відкрито напала на Україну та коли в нашій державі оголосили воєнний стан, народний депутат від Луцька Палиця Ігор Петрович щонайменше двічі виїжджав з України.

Про це у своєму розслідуванні для "Української правди" повідомив журналіст Михайло Ткач.

Так, за даними його джерел у правоохоронних органах вдалось з'ясувати, що депутат Палиця двічі виїжджав за кордон за час воєнного стану.

Другий виїзд був на початку серпня, а як повідомляють співрозмовники УП у політичних колах, в цей час Ігор Палиця їздив до свого маєтку, який розташований у Каннах.

Це будинок, який зареєстровано на компанію колишньої дружини нардепа.

До слова, раніше ми писали про те, що Ігор Палиця серед нардепів, що обрані до Парламенту від Волині чи не найменше брав участь у голосуваннях на сесіях Верховної Ради під час воєнного стану. Також Ігорю Палиці закидали, що його риторика часто схожа на проросійську пропаганду.

Таких елітних біженців як Ігор Палиця журналісти охрестили "Батальйоном Монако". Два місяці тому "Українська правда" опублікувала розслідування про те, як вони під час війни відпочивають на Лазурному узбережжі. Матеріал мав великий резонанс не тільки серед читачів УП, але й серед правоохоронних органів. Тож журналісти зробили вже й другу частину розслідування.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *