Ігор Поліщук, ми чекаємо квадракоптери, - депутат-військовий

  • Головна
  • ВІДЕО
  • Ігор Поліщук, ми чекаємо квадракоптери, - депутат-військовий
image
Наш Інсайдер / 01.09.2023 / 0 Коментарів

Військовослужбовець 100-ї бригади, депутат Волинської облради Андрій Козюра опублікував лаконічне звернення до міського голови Луцька Ігоря Поліщука з запитанням про те, чи будуть закупляти відповідно до звернення, надісланого раніше в міську раду, квадракоптери.

"А поки у Луцькій міській раді вирішують на що витратити 800 000 000 грн., група ударних пілотів FPV: Тьомич, Юнак робить щоденну свою роботу, наближаючи нашу перемогу. Ps. Ми з 22 квітня так і продовжуємо чекати квадрокоптерів, Ігор Поліщук ще й потрібні дрони FPV", - написав він 1 вересня.

У коментарях під дописом міський голова відповів, що 100 бригаді допомагали раніше, а у вересні-жовтні планують поїздку до воїнів, щоб знову допомогти. 

«Але хочеться, щоб Андрій Григорович також запитав у міського голови Ківерець, де чомусь і зареєстрована 100 бригада і яка саме там сплачує величезні суми ПДФО про те, чи не бажають і вони долучитися до допомоги», – зазначив Ігор Поліщук.

Зауважимо, що перший допис з цим зверненням Андрій Козюра близько 11:30 видалив і перезалив його, але коментарі, про які вказано вище, видалилися.

Нагадаємо, раніше Луцька міська рада виділила 102 мільйони гривень на допомогу ЗСУ. Проте за півтора місяці, станом на 31 серпня, з них освоїли лише 20 мільйонів. Більше дивіться у нашому сюжеті нижче:

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *