Які щеплення треба зробити дітям, що йдуть у 1 клас?

  • Головна
  • ВІДЕО
  • Які щеплення треба зробити дітям, що йдуть у 1 клас?
image
Оля Коновалова / 31.08.2022 / 0 Коментарів

Згідно з календарем профілактичних щеплень усім дітям шкільного віку потрібно вакцинуватись у 6,14 та 16 років. Зазвичай батьки приходять на вакцинацію із дітьми влітку, аби встигнути до початку навчального року, бо без вакцин у 1 клас — ніяк. Повідомляє 12 канал.

"В шестирічному віці дитина має отримати другу ревакцинацію від дифтерії, правця, краплі від поліомієліту та першу ревакцинацію від кору, краснухи та епідпаротиту, яка робиться однією ін'єкцією", - розповіла директорка КП "Луцька міська дитяча поліклініка" Оксана Лєщинська.

У 14 років потрібна чергова ревакцинація від поліомієліту, адже лікарі наголошують, що ліків проти цієї недуги не існує, а ускладнення може призвести до невиліковного паралічу.

У 16 років дитина має отримати останню, шосту дозу вакцини. 

Якщо вчасно не вакцинуватись, то ускладнення від дифтерії може призвести до ускладнень хвороб дихальних шляхів, хвороб серця та нервової системи. 

Інша хвороба — правець. Рівень її смертності — 100%. Проте, на щастя, зараз батьки вакцинують дітей набагато активніше, ніж кілька років тому.

 

 

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *