Воїн до Палиці, Товстенюка і Поліщука: «За все треба буде відповідати»

  • Головна
  • ВІДЕО
  • Воїн до Палиці, Товстенюка і Поліщука: «За все треба буде відповідати»
image
Наш Інсайдер / 02.12.2023 / 0 Коментарів

Керівники партії "За майбутнє" на Волині народний депутат Палиця Ігор Петрович, партійний діяч Олександр Товстенюк, мер Луцька Поліщук Ігор Ігорович будуть відповідати за свої дії під час повномашстабного вторгнення росії, - заявив військовий Володимир Бакулін

Про це він написав 2 грудня в Фейсбук.

"Хочемо висловити слова вдячності і підтримки лучанам, що розуміють, що нам потрібна не бруківка і асфальт, а фпв, мавіки, пікапи, і тд., а не той дрібʼязок і ті недобиті корчі, які з барського плеча передає нам Мер Палиці-Поліщук! У вас вистачає розуму проводити під своі фірми тендери на асфальт, бруківку, але чомусь бракує, щоб швидко купити дрони… у військовий час таких називають мародери!" - йдеться в дописі.

"Хочу передати привіт Ігорю Палиці і його посіпаці Товстенюку: де ви були, коли почалась війна? В Швейцарії чи Франції? Що конкретно ви олігархи зробили для Луцького батальйону? І не за бюджетні кошти чи зібрані з людей, а за свої награбовані на Укрнафті і міському бюджеті… Чому Палиця не ходить на сесії парламенту, не звітує перед лучанами, не звітує де був у війну і що зробив, щоб її виграти. Ми знаєм і будуть знати всі, але про це згодом!" 

"Ми рубались в одному окопі проти Вагнера, то повоюємо і з вами по тим правилам, які вибрали Ви! Памʼятайте, що війна закінчиться і ми прийдемо, і ви нікуди не втічете і за все треба буде відповідати! А зараз тримаємо стрій і знищуємо ворога, поки ви наживаєтесь на бюджеті міста і лучанах! Слава Україні!", - вказано в пості.

Нагадаємо, під час чергової сесії міської ради Луцька група військовослужбовців на чолі з Андрієм Козюрою вимагали від депутатів ухвалити рішення про виділення 1,5 млрд грн в 2024 році на ЗСУ. Проте більшість депутатів не підтримали цю ідею. 

Натомість виділили кошти за формулою "500+", тобто не менше 500 млн. Ця сума буде збільшена після перегляду вільних залишків 2023 року.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *