В оперного співака, який вивозив поранених з Харкова, влучило п'ять куль. ВІДЕО

  • Головна
  • #life
  • В оперного співака, який вивозив поранених з Харкова, влучило п'ять куль. ВІДЕО
image
Оля Коновалова / 14.05.2022 / 0 Коментарів

Оперний співак, який волонтерив із перших днів повномасштабного вторгнення, отримав п’ять куль, коли евакуював людей із Харкова. Чоловік встиг вивезти близько 50 людей та потрапив під обстріл. Нині його та ще сімох потерпілих із гарячих точок евакуювали до Львова. Сергій отримав 5 кульових поранень у печінку, легені, ноги та пальці руки.

29-річний Сергій Іванчук — з Полтави. До вторгнення рф давав вистави, та з кінця лютого став волонтером. Розвозив гуманітарну допомогу в найбільш зруйновані райони Харкова, а звідти вивозив людей.

В принципі я знав, на які ризики йду. Я оперний співак, і ще й лівша, ще й граю на гітарі, на бандурі, на фортепіано.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Зворушлива історія: як 5-річний волонтер допомагає діткам переселенців. ФОТО

Чоловік евакуював із гарячих точок: із Салтівки, з південної Салтівки в Харкові, прямо звідти, де бомбили російські військові. Одного разу потрапив під обстріл.

За нами півтора кілометра їхала ДРГ, обстрілювали, але вдалось доїхати до нашого блокпоста. Там уже нас врятували. Я отримав п’ять кульових: легені, печінка, дві ноги й пальці, — розповідає чоловік.

У салоні з Сергієм були медики, які дивом не постраждали. Вони й надали чоловіку першу допомогу.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Вибух, дивлюсь на ноги, а їх нема»: історія українки, яка пережила обстріл. ФОТО

Військові довезли пораненого до найближчої лікарні Харкова. 16 діб чоловік провів у реанімації в критичному стані. Але медикам вдалося врятувати його. Щоправда, волонтеру довелось ампутувати пальця.

Сергія та ще сімох потерпілих з інших найгарячіших регіонів евакуаційним потягом доправили до Львова. Евакуйованим — від 26 до 70 років, більшість після мінно-вибухових травм. Двоє тяжкі, решта — середньої важкості.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Диво від лікарів: врятували життя дитині, якій уламок від вибуху пройшов крізь мозок. ФОТО

У львівській лікарні пацієнтів дообстежать і нададуть необхідну медичну допомогу. Потім на них чекатиме тривала реабілітація.