Волинська громада надіслала песу Патрону його іграшкову копію. ФОТО

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Волинська громада надіслала песу Патрону його іграшкову копію. ФОТО
image
Оля Коновалова / 18.07.2022 / 0 Коментарів

Відомий на всю країну та далеко за її межами пес-сапер Патрон днями отримав посилку від Підгайцівської громади.

Окрім смаколиків та дитячих малюнків на Чернігівщину поїхала й плюшева копія пса, яку пошили на фабриці іграшок «Тигрес». 

Заступник Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук розповів, що коли у сільраді побачили новинку «Тигреса» - милого плюшевого песика породи Джек Рассел, який був дуже схожим на пса-піротехніка, подумали, що іграшкового песика обов’язково повинен мати син власника справжнього «Патрона», ДСНСника Михайла ІльєваБо через війну домашнього улюбленця, якого йому два роки тому подарував тато на день народження, вдома майже немає.

«Ми дізналися адресу, на яку можна відправити гостинці для легендарного пса та його господарів. У посилку поклали іграшкового «Патрона», подяку та сувеніри від Підгайцівської громади, волинські солодощі, дитячі малюнки та корм для чотирилапого Рятівника.

Сподіваємося, що подарунок сподобався хлопчику і доки його пес та тато виконуватимуть надважливу роботу задля перемоги України, він зможе обіймати іграшкового друга. Щиро дякуємо дирекції «Тигреса», що підтримали нашу ідею і долучилися до хорошої справи», - зазначив Олександр Бляшук.\

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *