Волинські поліцейські зробили сюрприз хлопчику з особливими потребами

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Волинські поліцейські зробили сюрприз хлопчику з особливими потребами
image
Наш Інсайдер / 30.09.2021 / 0 Коментарів

На Волині поліцейські здійснили мрію хлопчика з особливими потребами. Про це розповіли у секторі комунікації поліції у Волинській області.

До дитини завітали місцевий офіцер громади Андрій Грицюк разом з колегами з Володимир-Волинського відділу поліції та співробітницею служби у справах дітей. Таким чином, вони здійснили мрію хлопчика, який, попри те, що поки що через вроджену ваду не може самостійно ходити, мріє стати поліцейським, адже поліцейські для нього - супергерої.

«На це неможливо дивитись без сліз», - поділилась емоціями керівниця сектору ювенальної превенції місцевого відділу поліції Олена Павлюк.

Кілька днів тому співробітники соціальної служби і ювенальні поліцейські відвідали сім’ю, де проживає 9-річний Богдан, та дізнались про його мрію.

І от сьогодні її вдалось втілити хоча б трішки. До хлопчика завітали правоохоронці, чим дуже його здивували. Дитина хоч і засоромилась, але світилась радістю і захватом.

Справжньою несподіванкою для хлопчика став службовий автомобіль з увімкненим звуковим сигналом та маячками, в якому він не тільки посидів, але й спільно з шерифом здійснив патрулювання свого села Ласків. Також на згадку про цей день маленькому мрійнику подарували поліцейську кепку.

«Поліцейські вкотре довели, що великі справи починаються з маленьких вчинків. Радіємо, що здійснили таку маленьку, але таку важливу мрію Богданчика вже зараз», - повідомили на своїй сторінці поліцейські.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *