Як влада, благодійники і бізнес Волині об'єдналися на допомогу Харкову

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Як влада, благодійники і бізнес Волині об'єдналися на допомогу Харкову
image
Наш Інсайдер / 26.02.2024 / 0 Коментарів

На Волині за підтримки голови обласної військової адміністрації Юрія Погуляйка благодійною організацією "Шведський центр допомоги" та Будівельною компанією "Інвестор" реалізується масштабний проєкт з допомоги у відновленні Харківської області.

Так, днями перша вантажівка з вікнами та дверима вирушила на Харків. Це стало можливим завдяки довготривалим переговорам і консультаціям з іноземними будівельними ініціаторами проєкту, серед яких - волонтер Сергій Порохнавець та підприємець Андрій Разумовський.

Як писав Insider Media, у жовтні 2023 року організатори цього проєкту відправили низку вантажів для відновлення Херсонської області. Нині ж допомагають Харківщині на запит Благодійного фонду "Безпечно небо".

Як розповів керівник фонду Данило Кислий, хоча українські війська вибили росіян з Харкіщини більше року тому, але відновлення регіону триває. Тим більше ворог не зупинився і продовжує хаотичні обстріли цивільної інфраструктури, тому місцеві вдячні допомозі волинян та розраховують на подальну підтримку.

Нагадаємо, також Волинська область взяла шефство над відновленням села Благодатівка на Херсонщині. Як розповів Юрій Погуляйко, тут потребують відновлення 93 помешкання та один центр первинної медико-санітарної допомоги. З них – 17 споруд повністю зруйновані.

 

 

 

 

 

 

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *