Депутату Луцької міської ради Роману Бондаруку суд обрав запобіжний захід у справі про хабар в $30 тисяч.
Про це повідомив депутат міськради Андрій Лучик у Telegram-каналі.
«Нагадаю: за даними слідства, підозрювані за 30 тисяч доларів США обіцяли посприяти ухваленню «потрібних» рішень у міській та обласній радах, зокрема забезпечити відповідне голосування депутатів. Мовилося про отримання дозволів на зведення багатоквартирного житлового будинку на території колишньої льодової арени «Снігова королева».
Саме у цій справі НАБУ проводило обшук у міській раді, вдома у ексмера Поліщука й у депутата Романа Бондарука. Крім того, в останнього знайшли незадекларовані 140 тис. дол. та інші коштовності в банківській скринці», - йдеться у повідомленні.
Прокурор просив призначити Бондаруку заставу в майже 7 млн, забрати в підозрюваного паспорти для виїзду за кордон та зобов'язати носити електронний засіб контролю й заборонити спілкуватися з іншими фігурантами справи.
Проте суд задовольнив клопотання частково:
- застава – майже 4 млн грн;
- заборона залишати Луцький район;
- заборона спілкуватися з низкою фігурантів справи, зокрема головою облради Григорієм Недопадом та ексмером Луцька Ігорем Поліщуком;
- обов’язок прибувати за викликом НАБУ, САП і суду;
- здати закордонні паспорти;
- носити електронний браслет.
Строк дії обов’язків – протягом двох місяців до 24 червня 2026 року.
До слова, Бондарука хочуть зняти з посади голови постійної комісії Луцькради. Раніше ми писали, що НАБУ оголосило підозру депутату Луцькради Роману Бондаруку.
Нагадаємо, у мера Луцька Поліщука – обшуки. Також обшуки відбулися й у Луцькраді.
Окрім цього, стало відомо, що депутата Волинської облради Вітіва "викрили" на хабарі. До слова, депутат Волинської облради прокоментував обшуки у посадовців.
Читайте також: Як мер Луцька Поліщук прокоментував обшуки
Читайте також: «Я не причетний до цієї справи», – Поліщук про ранкові обшуки
Пізніше стало відомо, що Депутатам обласної і міської рад повідомили про підозру. У цій справі, зокрема, також фігурують депутат Луцької міськради Микола Федік та колишній народний депутат Юрій Савчук.
Читайте також: «Це наслідок багаторічних схем у Луцьку», – Лучик про обшуки НАБУ
Що луцькі депутати говорять про корупційний скандал.
Читайте також: НАБУ викрило хабарну схему топпосадовців Луцька на мільйони
24 грудня повідомили, що Вітіву обрали запобіжний захід через підозру в хабарі. НАБУ опублікувало «плівки Вітіва».
Читайте також: Всі фігуранти справи про $30 000 хабаря, яку НАБУ викрило в Луцьку
Читайте також: Обшуки у Луцьку: які рішення та чиї голоси оцінили у $30 000 хабаря. За ці кошти обіцяли забезпечити позитивне голосування депутатів своєї фракції та ухвалення «потрібних» рішень, аби дозволити будівництво на ділянці багатоквартирного житлового будинку, де колись була льодова арена «Снігова королева».
5 січня 2026 року ВАКС обрав Федіку запобіжний захід. А Анатолій Вітів оскаржує запобіжний захід в 10 млн грн застави. Проте того ж дня за нього внесли 5,7 млн грн застави.
Читайте також: Справа Вітіва: нова «порція» записів з авто депутата
НАБУ не називає статус мера Ігоря Поліщука в справі «плівок Вітіва»
Читайте також: Апеляційна палата ВАКС розглянула апеляцію депутата Вітіва: що відомо
Коментарів немає
Залишити коментар