Волинська спортсменка завоювала ще одну медаль на Паралімпіаді-2020 у Токіо

• НОВИНИ
  • Волинська спортсменка завоювала ще одну медаль на Паралімпіаді-2020 у Токіо
image
Оля Коновалова / 04.09.2021 / 0 Коментарів

Волинська спортсменка Марина Мажула виборола срібло у веслуванні на байдарках в заїзді на 200 метрів (клас KL1).

Про це на своїй facebook-сторінці повідомив голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко.

За результатами заїзду першою стала Едіна Мюллер (Німеччина) – 53.958 с (паралімпійський рекорд), другу сходинку посіла Марина Мажула (Україна) – 54.805 с (+0.847 с), бронзова призерка – Катерина Воллерман (Чилі) – 55.921 с (+1.963 с).

"Ми пишаємось нашими паралімпійцями, адже днями ще один волинський спортсмен Сергій Ємельянов виборов золоту медаль у веслуванні на байдарці-одиночці на дистанції 200 метрів. Щиро вітаю Марину Мажулу з перемогою та бажаю нових успіхів і досягнень", - зазначив Юрій Погуляйко.

Загалом сьогодні в активі України 96 медалей: 24 золотих, 46 срібних і 26 бронзових. З цим результатом наша збірна займає п’яту сходинку в медальному заліку.