ЛУЦЬКІ РУЇНИ: аварійні цехи КХП №2. ФОТО

image
Оля Коновалова / 04.04.2023 / 0 Коментарів

Рубрика «ЛУЦЬКІ РУЇНИ» виникла через те, що наше місто втрачає свої історичні пам'ятки та унікальні місця. Наприклад, як це сталося з віллою на вулиці Сергія Тимошенка (колишня Ярощука), колишнім військовим госпіталем та дитячою залізницею. Багато об’єктів у Луцьку просто зараз стоять пусткою і помалу руйнуються… Наша мета – зберегти пам'ять про ці об'єкти та нагадувати владі про їх існування.


На цьому фото – не наслідки «прильоту» російської ракети чи боєприпасу. Такий вигляд сьогодні мають виробничі цехи Луцького комбінату хлібопродуктів №2 на вул. Івана Франка, що поряд з новим сучасним житловим комплексом «Яровиця». Мешканці одного з будинків показали Insider Mediа, який краєвид з вікна.

Люди кажуть – уже не знають, куди звертатися з проханнями вплинути на ситуацію, адже просто під їхніми вікнами – розруха, сміттєзвалище, антисанітарія та принада для безхатьків.

«Всі, хто приходить до нас в гості – в шоці. Це просто фільм жахів. Ми уже куди тільки не звертались! Це ж центральна частина міста, поруч університет, вокзал – скільки людей за день проходить повз цю територію? Невже міській раді немає до цього діла? Невже вона не може вплинути на ситуацію? Хоча б загородити територію та прибрати сміття!», - обурюється лучанка Оксана.

Кілька років тому цехи намагались продати з аукціону, втім не вдалось, адже ця земельна ділянка та майно, розташоване на ній – у віданні держрезерву, тобто захищене від продажу.

За інформацією ЗМІ нещодавно майно знову намагались продати, але суд заборонив. Відтак, схоже, що майно КХП №2 буде й надалі руйнуватись, а ділянка слугуватиме стихійним сміттєзвалищем.

Як зазначила Луцька міська рада у відповідь на запит Insider Media «відділом екології міської ради проведено обстеження зазначеної у зверненні земельної ділянки. В ході обстеження встановлено, що на території за вказаною адресою, виробничої діяльності не проводиться, земельна ділянка засмічена побутовими та будівельними відходами. Відділом екології направлено лист до департаменту муніципальної варти міської ради про вжиття заходів щодо притягнення винних осіб до відповідальності та приведення земельної ділянки за адресою: м. Луцьк, вул. Франка, 46 до належного стану».

Тож, Insider Media буде стежити, чи зміниться ситуація довкола закинутої території КПХ №2 на вул. Франка.

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *