НЕ «АВЕРСУ» ГОВОРИТИ ПРО ПОРЯДНІСТЬ І ПАТРІОТИЗМ, - БІЗНЕСМЕН

  • Головна
  • ВІДЕО
  • НЕ «АВЕРСУ» ГОВОРИТИ ПРО ПОРЯДНІСТЬ І ПАТРІОТИЗМ, - БІЗНЕСМЕН
image
Наш Інсайдер / 29.07.2023 / 0 Коментарів

Волинський підприємець Сергій Мостенець став фігурантом чергового "сумнівного" сюжету телеканалу "Аверс".

Так, раніше у Facebook він опублікував допис, в якому роз'яснював, що органи місцевого самоврядування, які активно "розповідають" про те, що бюджетні гроші спрямовують на допомогу ЗСУ, є лише розпорядниками цих фінансів, і додав:

"формують субʼєкти господарювання та офіційно працевлаштовані жителі громади, які і так волонтерять, москалів луплять на фронті - наші ЗСУ. Дякувати за це місцевим депутатам і головам територіальних громад - всерівно що дякувати банкомату за видані кошти з вашої картки".

Нагадаємо, що в цей же час міський голова Луцька Ігор Поліщук (партія "За майбутнє") та чимало депутатів через усі доступні медіа-канали заявили, що перевиконання бюджету обсягом 102 млн грн передадуть на армію.

Згодом, за дивним збігом обставин, а можливо і ні, Сергій Мостенець став учасником сюжету телеканалу "Аверс", який контролює лідер партії "За майбутнє" Ігор Палиця.

Працівники цього медіа заявили, що підприємець виїхав за кордон і почали телефонувати до нього.

У коментарі Сергій Мостенець повідомив, що як керівник благодійної організації за час повномасштабного вторгнення більше 20 разів виїжджав за межі України, сприявши доставленню більше 200 автомобілів та сотень тон гуманітарної допомоги. 

Крім того він додав, що перебуває за кордоном, аби придбати 3 автобуси для підрозділів, що евакуюють поранених.

Опісля інших розпитувань Сергій Мостенець сказав "Аверсу" таке:

"Мені дуже соромно, що в нашій країні така журналістика. Яка починає за завданням міської влади, за її реальну критику, починає писати якісь опуси, досліджувати... Вся моя нерухомість задекларована в Україні, всі мої активи за кордоном задекларовані в Україні... Я в міський бюджет за всі роки... заплатив більше 100 мільйонів гривень. Я маю право щось сказати в Луцьку... То чому збентежило нашого мера, що я сказав, що міська рада не повинна хвалитися тим, що вони зекономлені кошти розподілили на військових... 

І ви мені за патріотизм починаєте розказувати? Та не "Аверсу" говорити за порядність і патріотизм. Не "Аверсу". Будь-кому. Тільки не "Аверсу". Ви скоро погрязнете в судах. Всі з вами будуть судитися", - сказав чоловік.

Зауважимо, нещодавно "Аверс" вчергове спростовував свій же сюжет, який стосувався депутата Київської міської ради Юрія Федоренка

А в березні 2023 року «Аверс» спростувати неправдиві сюжети щодо волинського підприємця Михайла Смолки, яких було опублікована чотири штуки.

Читайте також: «Телепомийка Палиці» та «гівномет»: що пишуть лучани про «Аверс»

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *