У Луцьку на Кафедральній, 13 забудовник продовжує будівельні роботи попри припис Департаменту культури Волинської ОВА про заборону відповідних робіт.
Про це інформує депутат Луцької міської ради Михайло Наход.
«Навідався на скандальний об’єкт будівництва на Кафедральній, 13, де забудовником ТОВ «Містобудконцепт» знищено історичні підземелля 17 століття та знову ведуться незаконні будівельні роботи. Готується арматурна сітка для заливання основного фундаменту.
Найбільше обурює те, що забудовник у судах розповідає про припинення будівництва на виконання припису Управління культури Волинської ОДА, а насправді тихцем веде будівельні роботи.
Ми разом з колегами, зокрема Андрієм Лучиком, зафіксували близько 10 порушень на цьому об’єкті будівництва, які допустив забудовник, Департамент містобудування… та відділ охорони культурної спадщини Луцької міської ради. Ми передали усю інформацію про порушення у правоохоронні органи, а також у Держану інспекцію з архітектури та містобудування. Відкрите кримінальне провадження за знищення об’єкта культурної спадщини, тривають слідчі дії. Але це поки лише тимчасово зупинило забудовника від ведення незаконних будівельних робіт. І оскільки роботи останніми днями знову відновили, сьогодні подав відповідну заяву у поліцію знову», - наголосив Наход.
Він додав, що 16 грудня на засіданні постійної комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та ЖКГ заслухають відповідальних осіб Луцької міської ради, зокрема Веніаміна Туза, Олександра Котиса, Ірину Чебелюк щодо того, що вони зробили, аби припинити знищення історії міста та зупинити це будівництво.
Нагадаємо, У мерії Луцька прокоментували скандал в Старому місті.
Читайте також: Офіси на археологічних розкопках: хто отримав землю в Старому місті
Також ми писали - Поки знищують історію Луцька, мер Ігор Поліщук бездіє, - ЗМІ. У Луцьку забудовники заливають історичні підземелля бетоном.
До слова, Андрій Лучик разом із колегою по депутатському корпусу Михайлом Находом 18 жовтня були на місці «злочину» та викликали поліцію.
Пізніше стало відомо, що 400-річні підземелля заливають бетоном. Прокурори провели огляд місця події.
Читайте також: Зруйновані підземелля XVII ст. у Старому місті Луцька: що відомо
28 жовтня стало відомо, що 400-річні підземелля продовжують нищити – у залиту бетоном ділянку почали монтувати металеві конструкції.
Суд розглянув справу щодо зруйнованих луцьких підземель XVII ст.
Читайте також: «Культурного шару в котловані на Кафедральній нема», - архітектор
Читайте також: «Вся область – вотчина Палиці», - ЦПК про фрески в соборі й підземелля
5 листопада суд відмовив в арешті цієї земельної ділянки.
На Волині депутати просять запобігти руйнованню підземелля XVII ст.
18 листопада суд арештував земельну ділянку в Старому місті. А 26 листопада Посадовці Луцької мерії не знайшли порушень на Кафедральній, 13, де старовинні підземелля закатали бетоном.
Коментарів немає
Залишити коментар