Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, коментуючи ситуацію щодо підземель на вулиці Кафедральній, 13 у Луцьку, яким близько 400 років та які залили бетоном, зазначив, що не варто «влазити в справи, які не стосуються обласної ради».
Про це йдеться в інтерв'ю Віталію Ткачуку для Insider Media.
«Наскільки мені відомо, там іде судова тяганина, суд відмінив заяву. За останніми даними ЗМІ, там будівництво йде законно. Тому влазити в справи, які не стосуються обласної ради, думаю, трошки неправильно», - сказав Недопад.
Також він додав, що об'єкт у Луцьку на Кафедральній, 10 не належить обласній раді.
«У нас дуже багато документів були в роботі, були неоформлені земельні ділянки, окремо недооформлене майно. Зараз відділ майна більше півтора року займається якраз проведенням до ладу тієї документації. І час від часу такі документи з'являються в проектах рішень.
Зараз ця ділянка (Кафедральній, 10) вже оформляється за обласною радою, і людині, яка використовує майно біля цієї земельної ділянки, буде запропоновано взяти її в оренду, щоб наповнювати обласний бюджет, а не просто вона (земельна ділянка) простоювала», - сказав голова облради.
Нагадаємо, У мерії Луцька прокоментували скандал в Старому місті.
Читайте також: Офіси на археологічних розкопках: хто отримав землю в Старому місті
Також ми писали - Поки знищують історію Луцька, мер Ігор Поліщук бездіє, - ЗМІ. У Луцьку забудовники заливають історичні підземелля бетоном.
До слова, Андрій Лучик разом із колегою по депутатському корпусу Михайлом Находом 18 жовтня були на місці «злочину» та викликали поліцію.
Пізніше стало відомо, що 400-річні підземелля заливають бетоном. Прокурори провели огляд місця події.
Читайте також: Зруйновані підземелля XVII ст. у Старому місті Луцька: що відомо
28 жовтня стало відомо, що 400-річні підземелля продовжують нищити – у залиту бетоном ділянку почали монтувати металеві конструкції.
Суд розглянув справу щодо зруйнованих луцьких підземель XVII ст.
Читайте також: «Культурного шару в котловані на Кафедральній нема», - архітектор
Читайте також: «Вся область – вотчина Палиці», - ЦПК про фрески в соборі й підземелля
5 листопада суд відмовив в арешті цієї земельної ділянки.
На Волині депутати просять запобігти руйнованню підземелля XVII ст.
18 листопада суд арештував земельну ділянку в Старому місті. А 26 листопада Посадовці Луцької мерії не знайшли порушень на Кафедральній, 13, де старовинні підземелля закатали бетоном.
А 20 грудня стало відомо, що Під Луцьким замком продовжують скандальне будівництво.
26 грудня стало відомо, що підземелля XVII ст. залили ще одним шаром бетону.
Коментарів немає
Залишити коментар